Karlovy Vary

Karlovy Vary Feliti club z.s.

16 koček. slovy krmičky: "Asi před 18 měsíci jsem ze své zahrádky zahlédla na skládce v roští kotě. Bylo hladové, tak ztratilo veškerý strach. Miluji kočky a nesnáším, když trpí či strádají. A protože Macík, (jak jsem ho později pojmenovala), pochopil, že mu neublížím a dokonce mu dám najíst, tak se rychle naučil přicházet za mnou. Z malého vychrtlého kocourka časem vyrostl šikovný kocour a samozřejmě přivedl další hubené a opuštěné kočičky ke mně na zahradu k miskám. Kdo by měl srdce jim nedat najíst? Já ne a tak je dodnes krmím, i když okolí na to kouká nechápavě. Kočičky jsou živé bytosti a zaslouží si nejen naši lásku, ale také plnou misku.
Také se již několikrát stalo, že jsem musela některou z příchozích koček ošetřit, protože přišly nemocné nebo poraněné. Pak, pokud je to v mých silách, dělám na co stačím. Mnohokrát jsem už musela vyhledat pomoc veterináře, naštěstí se kočičky daly odchytit.
Nyní mají u mně na zahradě polystyrénové boudičky, které jsem pro ně sehnala (a i dál sháním pro Feliti - boudičky), a upravili jsme je tak, aby si i v mrazech měly kde odpočinout a nezmrzly."

Již vybráno 700 Kč
Celková cena 3 200 Kč
Přispět na krmné místo

Na místo přispěli

  • Anonymní dárce 100 Kč
  • Marie Hrdlička Prixová 300 Kč
  • Eva Samková 300 Kč

Více o útulku

Název

Feliti club z.s.

Adresa

Sadov

Číslo účtu

99775534/2010

Variabilní symbol krmného místa

302000978