Zklidňující prostředky

Zklidňující prostředky SOS zvířata v nouzi KV

Díky Vám, dárcům z Kočičího přání, jsme zachránili nebo zlepšili životy mnoha zvířatům v nouzi, nejen kočičkám, kterých projde naší péčí nejvíce, ale i holoubkům, ježečkům, drobnému ptactvu nebo třeba králíčkům a mnohým dalším. 

Koček je ale bezesporu nejvíce. Až příliš často k nám přijdou vážně zraněné nebo nemocné, po dlouhém strádání na ulici vystresované, plaché, vystrašené z každého prudšího pohybu, hlasitějšího zvuku.

Naše 'příjmová' smečka je skvěle sehraná (z fotky zdraví jeden z ní, náš houpáčkový Charlie), umí zraněné dušičky začlenit a postupně jim ukázat, že může být i dobře, že ruka umí i nakrmit, pohladit, že člověk a pes nejsou vždy zlí. 

Nenahraditelným pomocníkem jsou jim v tom Feliway difuzéry. Je to hotový feromonový zázrak, který u nás běží nonstop. Pro ty nejbázlivější používáme lokální sprej, který se dá vstříknout přímo do aktuální schovky kočičky nebo i přímo na kožíšek. 

Jak už to tak bývá, dobré věci nejsou zdarma. Rádi bychom Vás tak poprosili o příspěvek na nákup dalších difuzérů a nových náplní, jejichž pořízení je pro nás vždy nákladnou záležitostí. 

Již vybráno 1 001 Kč
Celková cena 4 500 Kč
Přispět na projekt

Na projekt přispěli

  • Anonymní dárce 350 Kč
  • Anonymní dárce 1 Kč
  • Pavel 300 Kč
  • Anonymní dárce 350 Kč

Více o útulku

Název

SOS zvířata v nouzi KV

Adresa

Karlovy Vary

Telefon

722718816

Číslo účtu

2201829279/2010

Variabilní symbol projektu

2255001429