Léto je teprve na začátku a přesto už nyní některé kožíšky trpí. Ne každá z kočiček bohužel dobře zvládá vysoké teploty, obzvlášť jsou-li delší čas tak nelítostné. Snažíme se v depozitu celoročně poskytovat co nejlepší péči a nejkomfortnější prostředí, nejen útulkáčkům k adopci, ale i venkovkám po kastracích, zákrocích, v léčbě, aj. Tedy i aktuálně v té výhni stále vymýšlíme, jak to pro ně u nás ještě o chlup vylepšit. Díky projektu budeme moct pořídit další fontánku, ventilátor, chladící podložku. Pro nás drobnosti, pro ně záchrana. Pomůžete nám?
DĚKUJEME ZA PŘÍSPĚVEK, KTERÝM NÁM POMŮŽETE PROJEKT SPLNIT ♡
Mikeš HB - Brno
Brno - Lesná