Nové PVC do kočičí místnosti

Nové PVC do kočičí místnosti Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové

I když si stále říkám, že už nové kočičky brát nebudu, stejně jsou takové, které nelze odmítnout – třeba ty, které k nám „přiletí přes plot“ v nějakém neprodyšném balíčku…

A tak je potřeba stále přemýšlet o jejich bezpečném ubytování, takovém, kde se během karantény nebudou setkávat s kočičkami stávajícími. Někdy je skoro nemožné, i po všech přesunech, vymyslet něco opravdu vyhovujícího.

A tak jsem se rozhodla, že poslední místnost v domě, kde sice kočičky také přebývají, ale není určena primárně pro ně, zvelebím „k jejich obrazu“…

A první, co bude potřeba udělat, je vyhodit koberec, který podlahu v této místnosti až doteď pokrýval a nahradit ho kvalitním novým PVC, které se dá dobře ošetřovat. Koberec nebylo možné ani dezinfikovat ani stírat, takže coby podlahová krytina v místnosti pro kočičky je zcela nevhodný.

Na stránkách LevneKoberce.eu jsem v nabídce našla možnost, kterou lze,ovšem s Vaší laskavou pomocí, milí kočičí přátelé, akceptovat.

Ráda bych objednala PVC Provence Bordeaux 501, velikost 6,20m x 3,5 m. Byla jsem nadšena, že existuje i šířka 3,5 m, což s délkou 6,20 m přesně odpovídá největší místnosti v našem domě – nyní v královéhradeckém kočičím depozitu Kočičí naděje.

Cena za PVC bude 7 129,- Kč.

Prosím, přátelé, pomůžete mi s prvním nejnutnějším úkonem při přeměně místnosti – s nákupem nového PVC?

Jistě víte, že každá korunka velmi pomůže.

Mnohokrát Vám za celé královéhradecké depozitum Kočičí naděje děkuji.

Vybraná částka od dárců:
7 400 Kč

Na projekt přispěli

  • Anonymní dárce 300 Kč
  • Anonymní dárce 500 Kč
  • Teteza Řezníková 300 Kč
  • Anonymní dárce 300 Kč
  • Iva Skalská 500 Kč
  • Ludek Kozon 500 Kč
  • Anonymní dárce 5 000 Kč

Více o útulku

Název

Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové

Adresa

Hradec Králové

Číslo účtu

2100566086/2010

Variabilní symbol projektu

203000701