Ofinka pochází z kočičí komunity žijící, možná spíš živořící, u obecní pastoušky v Lysé nad Labem. Po smrti jejich majitele byly kočky odchyceny a přivezeny k nám. To bylo v roce 2015.
Z vyhublé dlouhé tkaničky se stala pěkná číča s lesklým kožíškem, ale Ofelie se celý život nemohla rozhodnout, jestli bude lidem důvěřovat nebo ne. Tak dlouho se rozhodovala, až zůstala v útulku.
Nyní už je to starší dáma. S domácími lidmi kamarádí, ale adoptivní rodiče už asi nenajde...
CATKY z.s. - Poděbrady
Poděbrady, Na Hrázi 681
2100698775/2010
350022378
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v útulku. Péče o zdravou kočku stojí kolem 400 korun za měsíc a útulky se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).