Eiro, těší mě. Děláte někdy chyby? Já teda ne, ale ve Fousku občas jo, naštěstí takový, že z nich nakonec všichni vyjdem vysmátý. Třeba já sem byl do Fousku lidma přivezenej jako březí kočka, a protože vypadam jako mičuda a navíc sem na sebe nenechal šáhnout, nerozčilovali mě velkym zkoumánim a rovnou vzali zkontrolovat na vet a tam to prasklo. Diagnostikován jako vysoce obézní kocour. A je to venku. Mam nakázanej pohyb a dietu a ještě pořád se nemůžu přestat tomuhle všemu smát :) A poňáč sem za, že rybička a kuře jsou dieta, prosím o veskrze dietní konzervy od Cosmy.
Díky,
váš Eiro z Fouska :)
Fousek z.s.
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Fousek z.s.:
Husitská 211/19, 417 41 Krupka
2201844727 / 2010
220034316
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).