Jmenuju se Yakitori, jsem ještě děcko, vyčouhlá vlasatá puberťačka. Do Fouska jsem přicestovala v létě spolu se svojí ségrou Saké, když v naší kočičí kolonii hořelo a přišly jsme o zázemí. Jako nemyslim si, že bych přitahovala smůlu, ale teď zas pro změnu mam FIPku a léčim se už pár tejdnů. Cejtim se skvěle, letos pod stromečkem tak ráda najdu doplněk stravy Hepatiale Forte na podporu jater, pro které je moje léčba náročná, a budu vděčná za přisypání korun do mističky na můj boj s nemocí.
Díky,
vaše Yakitori z Fouska :)
Fousek z.s.
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Fousek z.s.:
Husitská 211/19, 417 41 Krupka
2201844727 / 2010
220036936
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).