Kubík

Kubík z Rokytnice

Ahoj, já jsem Kubíček a jsem neuvěřitelný bojovník. Bohužel se zjistilo, že trpím ataxií, takže je pro mě každý pohyb velká výzva. Moc bych si přál umět včas doběhnout na toaletu, ale někdy je to cesta plná kotrmelců. Já se ale v žádném případě nevzdávám a věřím, že svého cíle jednou dosáhnu. Tety mi všude nastražily absorbční podložky a já se jako velký šikulka moc snažím chodit alespoň na ně. Moje péče je teď sice náročná, ale rvu se dál. Pomůžete mi, abych mohl dál bojovat? Děkuji, váš Kubíček.

Dárek 1 197 Kč check
Má v misce 1 000 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • Pozdrav z Libuně 1 197 Kč

Miska

  • Pozdrav z Libuně 1 000 Kč

Více o organizaci

Název

Depozitum Bastet z.s.

Adresa

Horní Rokytnice