Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2022 skončila akce Vánoce 2021. Obdarovali jste 3 101 koček a přispěli 3 913 956 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Doniphan

Doniphan

z Rokytnice 

Doniphan je asi 3měsíční kocourek. Byl nalezen i se svými brášky v Rokytnici, je to mazlík a nevadí mu ostatní kočičky. Kocourek by rád dostal paštiky Animonda.

Hledá domov
Donovan

Donovan

z Rokytnice 

Donovan je asi 3měsíční kocourek. Byl nalezen i se svými brášky v Rokytnici, je to takový solitér, takže by mu nevadilo být sám jako váš rodinný mazlík. Kocourek by rád dostal Animondy.

Hledá domov
Ami

Ami

z Rokytnice 

Ami je asi 1,5 roku stará kočička, která se přitoulala k jedné továrně u Turnova a porodila tam 6 koťátek, o které se příkladně postarala. Je to moc hodná kočička, která si zaslouží už jen teplý pelíšek.

Anais

Anais

z Rokytnice 

Krásná holčička Anais k nám přišla s maminkou a sourozenci z turnovské fabriky. Je to další z úžasných miminek kočičky Ami, které také rádo baští.

Axl

Axl

z Rokytnice 

Axl je náš depotizní vykutálený chuligánek. Přišel do depozita s maminkou a pěti sourozenci z jedné továrny. Je to ohromný lumpík, který se má čile k světu.

Samael

Samael

z Rokytnice 

Sam je asi půlroční mazlivý kocourek, který je zvyklý na jiné kočičky a i pejsky. Byl z kolonie koček, ale brzy pochopil, že lidská ruka umí i hladit a tak zůstal a dostal šanci na nový domov.

Hledá domov
Sisi

Sisi

z Rokytnice 

Sisinka je starší kočička, která zůstala sama v bytě po odchodu páníčka do nemocnice. Bohužel tam nějakou dobu byla, než se dostala k nám. Je zatim bazlivější a hubená, ale lidský dotyk má ráda...

Dagmara

Dagmara

z Rokytnice 

Dagmara je starší kočička, která je u nás už 2 roky. Bohužel se stále nedá pohladit, takže ji nikdo nechce, mimo to má speciální dietu... Jinak to je ale moc milá kočička.. Prakticky o ni nevíme...

John

John

z Rokytnice 

John je malý kočičí chlapeček, který byl se sestřičkou nalezen v papírové krabici. Byl odkrmen lahvičkou a několikrát mu musela být zavedena sondička do žaludku. Nyní už je to velice čilý a velice hladový mazlík, který miluje vaničky Animonda.

Habañero

Habañero

z Rokytnice 

Čauky mňauky, lidi! Jsem Habañero, černá načechraná krasavice plnoštíhlejších tvarů, trochu širší než delší s krásně kulatým bříškem a už vážím přes 5 kg, takže do kapsy strčím kdejakého kocoura 😁.  A teď vážně. Jsem mladá černá kočička, která trpéí…

Hledá domov
Sweet

Sweet

z Rokytnice 

Jsem Sweet a svému jménu dělám čest. 😊 Jsem sladká, ale zároveň "wostrá" jak chilli paprička. 🤣

Hledá domov
Listr

Listr

z Rokytnice 

Listr je mladý kocourek, kterého jsme našli na letišti. Byl začervený a hledal nový domov. Bohužel je velmi aktivní a hodně zlobí, proto nemůže být doma s další kočičkou. Má problémy s ledvinami a musí být pod dozorem, jelikož má speciální dietu. Pro…

Ágnes

Ágnes

z Rokytnice 

Agnes je kočička narozena v depozitu. Bohužel se po třech měsících vrátila z adopce, nesedla si s naším bývalým depozitním kocourkem. Je milá, velice kontaktní, zvyklá na pejsky, kočičky i malé děti... Snad tentokrát už najde ten svůj domov i ona. Mo…

Hledá domov
Darinka

Darinka

z Rokytnice 

Darinka je asi roční kočička, která byla k nám do depozita přijata spolu se svými třemi miminky. Pán, který se o ně staral odjíždí do ciziny a poprosil nás o pomoc. Darinka je drobná kočička, mazlivá a především vzorná máma.

Vojtíšek

Vojtíšek

z Rokytnice 

Vojtíšek je nejmenší z kotátek kočičky Darinky. Je stále při chuti a své sourozence určitě brzy dožene. Je to zvídavý malinký kočičí chlapeček.

Viktorek

Viktorek

z Rokytnice 

Viktorek je ze svých sourozenců nejvetší. Také však nejvetší rošták. Se svojí sestřičkou Barborkou neustále vymýšlí nějakou lumpárnu.