Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

20. 5. 2020 skončila akce Jaro 2020. Obdarovali jste 1 540 koček a přispěli 1 778 064 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Maui

Maui

z Rokytnice 

Tak máme první jarní nadílku. Kočička Maui se potulovala od podzimu v Harrachově. Hodní lidé z hotelu ji začali krmit a doufali, že se původní majitel přihlásí, ale bohužel se nikdo neozval :( Kočička ze začátku spala v kotelně, později i na pokoji a…

Simba

Simba

z Rokytnice 

Simba a jeho 4 bráškové byli zachráněni i se svojí maminkou v Harrachově u hotelu :) Kluci budou po odčervení a očkování hledat ty nej domovy :)

Matýsek

Matýsek

z Rokytnice 

Matýsek a jeho 4 bráškové byli zachráněni i se svojí maminkou v Harrachově u hotelu :) Kluci budou po odčervení a očkování hledat ty nej domovy :)

Bořík

Bořík

z Rokytnice 

Bořík a jeho 4 bráškové byli zachráněni i se svojí maminkou v Harrachově u hotelu :) Kluci budou po odčervení a očkování hledat ty nej domovy :)

Vincek

Vincek

z Rokytnice 

Vincek a jeho 4 bráškové byli zachráněni i se svojí maminkou v Harrachově u hotelu :) Kluci budou po odčervení a očkování hledat ty nej domovy :)

Andrejka

Andrejka

z Rokytnice 

Andrejka je asi dvouletá nenáročná kočička. Byla nalezená u jedné fabriky v Turnově, kde pracuje naše velká fanynka, po které dostala i svoje jméno. Andrejka by si přála kapsičky od Felixe :)

Hledá domov
Stela

Stela

z Rokytnice 

Stelinka je malinká asi sedmiměsíční kočičí holčička. Byla nalezená ve velmi zuboženém stavu, ale i přes obrovskou rýmu a silný zánět v očích má neskutečnou chuť k jídlu a k životu. Stelinka by si přála nějaké kvalitní granulky.      

Alexík

Alexík

z Rokytnice 

Alexík byl odchycen společně s kocourkem Adámkem z místa, které není pro život koťátka vůbec vhodné. Kastrace je v tomto místě sprosté slovo a koťátka odtud prostě zmízí... Alexík je zatím plašší kočička, ale doufáme, že si brzy zvykne. Moc by mu chu…

Armando

Armando

z Rokytnice 

Roční kocourek Armando byl bezprizorní kocour u firmy v Hostinném a krmil ho tam jeden hodný pán. Dokonce ho nechal i vykastrovat. Jednoho dne kocourek nepřišel na své krmné místo jako obvykle a pán ho objevil až po pár dnech ležícího opodál. Pán ho …

Bonifác

Bonifác

z Rokytnice 

Bonifácek byl odchycen před 2 měsíci v rámci kastračního programu. Byl vykastrován a vrácen zpět. Nyní se k nám dostal zpět s ošklivou rýmou. Chceme mu dát šanci se vyléčit a najít si nový milující domov. V současné chvíli se Bonifácek necítí moc fit…

Markétka

Markétka

z Rokytnice 

Když našli Markétku, byla to asi pětitýdenní holčička, která byla nalezena u psího cvičáku za Prahou. Jméno dostala po své zachránkyni. Pokud by se připletla psům do výcviku, nemuselo to dopadnout dobře. Markétka měla v kožíšku nakladená muší vajíčka…

Jaruška

Jaruška

z Rokytnice 

Jaruška je slečna z odchytu parkoviště v Praze, kde nebyla její smečka vítána. Je to zatím ostýchavá slečna, kupodivu s největší odvahou. Pohladit se přijde, ale na rychlý pohyb reaguje úprkem. Ale jak má možnost zkoumat okolí, tak nepohrdne. Na jídl…

Vendulka

Vendulka

z Rokytnice 

Vendulka je zatím poslední kočička z parkoviště. Je jarní kotě a díky tomu dokáže lidem takřka okamžitě věřit. Byla první z celé smečky, koho jsem pochovala a stala se učitelkou ostatních.      

Maggie

Maggie

z Rokytnice 

Maggie je jedno z 5 koťat tulačky Káči, která porodila ve stodole u lidí, co si od nás již adoptovali 2 kočičky. Miminka jsme odvezli, aby se vymazlily.

Jasper

Jasper

z Rokytnice 

Jasper je jedno z 5 koťat tulačky Káči, která porodila ve stodole u lidí, co si od nás již adoptovali 2 kočičky. Miminka jsme odvezli, aby se vymazlily.      

Theodor

Theodor

z Rokytnice 

Theo je jedno z 5 koťat tulačky Káči, která porodila ve stodole u lidí, co si od nás již adoptovali 2 kočičky. Miminka jsme odvezli, aby se vymazlily.