Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

20. 5. 2024 skončila akce Jaro 2024. Obdarovali jste 1 978 koček a přispěli 2 909 216 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků a spolků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Ludvík

Ludvík

od Chlupáčů 

1,5letý Ludvík je krásný šedivý kocourek, který se k nám dostal z lokality ubytovny, kde se přemnožily kočky. Je trochu bázlivý, potřebuje více času, aby si zvyknul na nové prostředí. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Alex

Alex

od Chlupáčů 

1,5letá Alex je jednou z našich tříbarevných kočiček. Dostala se k nám spolu z lokality ubytovny, kde se přemnožily kočky.  Je trochu bázlivá, malinko se bojí, proto potřebuje čas, aby si zvykla na nové prostředí. Hledáme pro ni domov v bytě nebo v …

Hledá domov
Pišta

Pišta

od Chlupáčů 

Pišta je dvouletý, krásný velký moureček, který je mazlivý, ale také trochu svůj.  Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Jarmilka

Jarmilka

od Chlupáčů 

Jednoroční Jarmilka je neposedná, super mazlivá kočička. Tak mazlivá, že se při focení chtěla pořád mazlit, a tak se nám ji bohužel nepovedlo dobře vyfotit. Dostala se k nám z lokality ubytovny, kde se přemnožily kočky.  Hledáme pro ni domov v bytě …

Hledá domov
Ouško

Ouško

od Chlupáčů 

Dvouletý Ouško byl nalezený v obci Mořinka. Na pravém oušku se mu objevil nádor, který byl odstraněn i s částí ucha. Je to moc milý kocourek, vhodný pouze do bytu. Je trochu opatrný, ale moc hodný, brzy si zvykne.

Hledá domov
Luky

Luky

od Chlupáčů 

2,5letý Luky je zrzavo-bílý, krásný, velký kocourek. Pochází od lidí, co sbírají kočky a pak se o ně nestarají. Hledáme pro něj domov pouze v bytě.

Hledá domov
Čenda

Čenda

od Chlupáčů 

Černobílý Čenda pochází z chatařské osady. Je to milý a hodný kocourek, pro kterého hledáme nový domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Líza

Líza

od Chlupáčů 

Líza je typická mourovatobílá kočička, která potřebuje více času. Po Berouně se toulala hladová a velmi hubená. Po pravidelné stravě hezky přibrala na váze. Nyní pro ni hledáme domov pouze v bytě. není vhodná k dětem.

Hledá domov
Mourísek

Mourísek

od Chlupáčů 

Mourísek je čtyřletý kocourek, který je strašně hodný a mazlivý. Je to moureček, který je u nás už delší dobu. Bohužel trpí chronickou rýmou a má handicap oka. Mourísek potřebuje akutně náruč plnou lásky, za kterou se odvděčí mazlením a předením. Hl…

Hledá domov
Jenda

Jenda

od Chlupáčů 

Jenda je 2,5letý, klidný a moc hodný zrzavý kocourek s bílou náprsenkou a bílými tlapičkami. Potřebuje trpělivost a trochu času na zvykání si v klidné domácnosti. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Veronika

Veronika

od Chlupáčů 

Veronika je krásná a velká šedobílá kočička. Je opatrná, potřebuje proto čas a trpělivost a pak z ní bude skvěla společnice. Není vhodná k malým dětem. Hledáme pro ni domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Chlupinka

Chlupinka

od Chlupáčů 

Chlupinka je drobná chlupatá mourinka. Její majitel ji chtěl nechat utratit jen proto, že byla březí. Z veterinární kliniky nám zavolali a Chlupinka je nyní u nás. Hledáme pro ni domov v bytě. Je malinko opatrnější, potřebuje tedy více času, aby si zvykla na nové prostředí.

Hledá domov
Nikolas

Nikolas

od Chlupáčů 

Nikolas se k nám dostal s oteklým polštářkem na tlapce, který mu museli na veterinární klinice sešít. Ze začátku byl hodně nedůvěřivý, ale postupem času se z něj stal velmi milý a mazlivý kocourek. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Judita

Judita

od Chlupáčů 

Juditka byla odložena spolu s koťaty v krabici a ponechána na ulici. Je to moc hodná a milá kočička. Protože je Juditka hluchá, hledáme pro ni nový domov pouze v bytě.

Hledá domov
Linda

Linda

od Chlupáčů 

Želvinka Linda se k nám dostala od majitelky, která se bohužel musela vystěhovat.Lindu si s sebou vzít nemohla, a tak se kočička ocitla u nás. Linda je klidná společnice vhodná pouze do bytu.

Hledá domov
Kikina

Kikina

od Chlupáčů 

Dvouletá Kikina přežila jen zázrakem. Dostala se k nám s příliš utaženým obojkem proti blechám, který byl k tomu provrtaný stahovací páskou. Naštěstí se nikde nezachytila a neuvízla. Je to moc milá mourovato-bílá kočička, vhodná do bytu nebo do domk…

Hledá domov