Na této stránce vidíte profily koček, které se nacházejí v péči útulků a dalších organizací. Až do 25. 5. 2026 můžete kočkám splnit jejich přání nebo přispět na péči o ně. Nejlepším dárkem je však nový domov. Kočky označené "hledá domov" si můžete okamžitě adoptovat. Také je možné přispět na některý z velkých projektů.
Na dárek čeká ještě 106 koček, přispěli jste 3 091 070 Kč.
Děkujeme všem dárcům!
Rozálka je 14letá mourovatá kočička, která se jednoho zimního večera schovávala pod zahřátým autem před mrazem. I přes svůj drobný vzrůst je to velmi dominantní kočička a malých koťátek se dokáže tvrdě zastat. Je velmi hravá a energická. Je jí všude …
Budulínek je 12letý bílorezavý kocour nalezený jako tulák na krnovském náměstí. Vždy byl moc hladový, tak ho odvezli k nám do útulku. Budulínek je velmi hodný kocour vhodný do bytu. Miluje masíčko.
Tlapík je 3letý mourovatý kocourek. Byl nalezen na sídlišti v Bruntále ve velice vážném stavu s popáleninami. Dnes je z Tlapínka raubíř a úžasný kamarád. Pouze do bytu.
Popelka je 9letá kočička. Byla odebrána majiteli, který se o své kočky špatně staral. Popelka je velmi jemné povahy, je mazlivá a kamarádská. Hodí se pouze do bytu.
Radunka je půlroční koťátko, které k nám přinesli ve velmi vážném zdravotním stavu. Ač byla tak těžce nemocná, navíc ještě s nakoplou čelistí, laskavá péče a léky jí pomohly život vybojovat. Radunka je velmi mazlivá a přítulná. Pouze do bytu.
Puntík je 11letý kocourek. Do útulku jej přinesly děti jako malé koťátko v podzimním počasí, prokřehlého a hladového. Puntík je sice společenský, ale má rád klid a teplíčko bytového domova.
Čertíček je roční nalezenec z bruntálských kasáren. Je milé až přecitlivělé povahy. Vhodný pouze do bytu.
Šňupík je půlroční koťátko nalezené na začátku zimy v houští spolu se sourozenci. Byli hladoví a opuštění. Pouze do bytu.
Olinek je půlroční kocourek, který byl odebrán nevhodné majitelce. Stres, hlad a strach způsobily Olinkovi vážnou nemoc – FIP. Dnes je vyléčen a těší se u nás z každého, pro něj vzácného dne, a ze společnosti svých stejně starých kamarádů.
Čumáček je sice už 8letý, ale stále je jako zvídavé a neposedné kočičí dítě. Přinesly nám jej děti jako ztracené koťátko v Bruntále. Nikdo se o něj zatím nehlásí, takže Čumísek našel domov v útulku. Má rád všechno k papání.
Eliáš je dvouletý kocour narozený v útulku. Je to velmi mazlivý kocour. Zdravotně by mu prospěly bytové podmínky.
Filip je 15letý kocourek, o kterého se již majitel nemohl starat, protože se odstěhoval do domova důchodců. Filípek je klidný. Vhodný pouze do bytu.
Freddy je 5letý mourovatý a kastrovaný kocourek divočejší povahy. Byl nalezen opuštěný venku a zdál se být zcela ztracen. V útulku si zvyká na kamarády a neustále se s každým pere.
Chanelka je 5letá mourovatá kočička narozená v útulku. Je to malá ďáblice stejně jako její bráška. Obě kočičky mají nevyléčitelnou vadu oka, se kterou se potýkají už od narození. Chanelka se hodí pouze do bytu.
Anička je tříletá a tříbarevná kočička, které se v útulku před měsícem narodila 4 koťátka. Anička je velmi svědomitá máma. Určitě by uvítala granulky plné mlíčka pro matky s dětmi.
Julie je 7letá kočičí želvinka. Majitel ji ponechal venku bez jídla a nestaral se. V útulku se jí narodila před měsícem 3 koťátka. Julie je hodná máma. Granulky pro kojící mámy jí přijdou určitě vhod.