Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2023 skončila akce Vánoce 2022. Obdarovali jste 3 382 koček a přispěli 4 201 820 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Číča

Číča

od Pozor Kočka 

Já jsem máma Číča. Žila jsem u bezdomovců a pořad měla koťata. Byla jsem z toho nemocná. Ale teď už si žiju jako královna. Jsem děsný mazel a od Ježíška si přeji konzervy. Musím dobře jíst.

Lucinka

Lucinka

od Pozor Kočka 

Jsem stará Lucka a můj předchozí život za moc nestál. A tak teď si u tety Jany užívám tepla, mazlení a dobré bašty. Teta mě rozmazluje a to se mi moc líbí. Tak ti Ježíšku děkuju za dobré konzervy.

Kristián

Kristián

od Pozor Kočka 

Jsem starý, nemocný a strašlivě mazlivý. Teta Míla o mě pečuje jako o mimino. Říká, že pořád slintám a že mi nasadí bryndák. Ale tak to mě jen tak zlobí. Už nemám zuby, takže neslintám, moc jsem se zlepšil, ale trochu mě zlobí tlamka. Velmi rád baští…

Áďa

Áďa

od Pozor Kočka 

Jsem Áďa se srdcem na dlani i v kožichu. Jsem kocour obřík, mazlivý a milý. Ale mám nějakou špatnost v uchu a musí se mi pořád kapat. Trochu se to lepší. Zatím čekám u tet a rád dobře baštím. Tak děkuji Ježíšku za dobré konzervy.  

Agi

Agi

od Pozor Kočka 

Teta říká, že tak něžnou a miloučkou kočku dlouho neviděla. Pořád mě hladí a já to mám ráda. Byla jsem moc nemocná a tety o mě měly strach. Takže, co si budeme říkat, trošku mě rozmazlily. Musím teď hodně baštit, tak Ježíšku děkuji za konzervy.  

Hledá domov
Majunka

Majunka

od Pozor Kočka 

Jsem Majunka černá jako bota. Jsem to kotě, co spí rádo v botě a trochu rádo se i mazlí. Ale zase ne tak moc. Budu potřebovat s tím mazlením pomoci. Ale nebojte velkou práci vám to nedá. Děkuju Ježíšku za baštu.    

Hledá domov
Izar

Izar

od Pozor Kočka 

Ahoj jsem Izar. Teta říká, že jsem krásná, ale hloupoučká. Nerada se totiž mazlím. Stejně je na tom i moje ségra Freya. Chtěly bychom bydlet spolu, někde u domku se zahrádkou, ale bydlet musíme v teploučku. Na zahrádku jen tak vyběhnout a šup zpátky.…

Hledá domov
Big Black

Big Black

od Pozor Kočka 

Asi jsem někde bydlel. Ale pak jsem najednou zůstal venku a úplně jsem nevěděl, co mám dělat. Pak jsem našel dům a u něj misky, tak jsem se tam zabydlel. Ale teď už bydlím v teple a suchu a mám plné bříško. Nikdo mě nehledá. Mám rád kapsičky se šťávi…

Pepinka

Pepinka

od Pozor Kočka 

Já jsem třetí černá holka, ségra Efinky a Majunky. Teta říká, že si nás musí označit, že jsme jedna jako druhá. Ale to není pravda, každá jsme jiná, jen ta teta to prostě nevidí. Já bych si od Ježíška přála tyhle konzervy. Děkuju.  

Kočica

Kočica

od Pozor Kočka 

Jsem tu nová a ještě nevím, jestli se mi tu líbí. Jídlo pravidelné, čisto, misky umyté. Ale co mě trochu znepokojuje, že na mě pořád chtějí sahat. A nejvíc na hlavu. Fuj, to mě teda nebaví. Jasně jim dávám najevo, že to přehání, ale kdepak ty ženský …

Hledá domov
Ementálek

Ementálek

od Pozor Kočka 

Ahoj já jsem Ementál, protože jsem měl v noze děr jak v ementálu. Prý mě něco pohryzalo. A ještě ke všemu mi konec nohy nechce fungovat. Tety se bojí, že o ni přijdu. Ale já mám pro strach uděláno a s dobrou baštou se nebojím ničeho. Děkuji Ježíšku za konzervičky.  

Gouda

Gouda

od Pozor Kočka 

Já jsme sestra Ementálka. Po kastraci jsem měla jít zpátky ven, ale tetám se mě zželelo a tak mě nechali v teple. A já jsme ráda, protože bez bráchy by to nebylo ono. A ještě ke všemu já jsem děsný mazel. I Ježíška pomazlím za dobré papání.  

Eliášek

Eliášek

od Pozor Kočka 

Žil jsem venku a měl namále. Hrozně mě bolelo oko. Ale teď už jsem v teploučku a mám tady dokonce už i svoje sourozence. Teta se bojí, že o oko můžu přijít. Ale já zabojuju a bude! A Ježíšku moc děkuji za baštu.  

Kira

Kira

od Pozor Kočka 

Jsem krásná a roztomilá. Jmenuji se Kira, Kiruška. Mám ráda mazlení a hlazení. A taky kočičí společnost a do nového domova, který si moc přeji, bych mohla i s kámoškou Oksanou. Ona je moc hodná a má mě ráda. Zatím si to čekání zpříjemním kapsičkami.…

Hledá domov
Amélie

Amélie

od Pozor Kočka 

Já jsme Amálka a byla jsem moc nemocná. Tety říkaly, že mě s paní doktorkou tahaly hrobníkovi z lopaty. Ale já jsem holka statečná a všechno jsem překonala. Prosím Ježíška o dobré konzervy, musím teď hodně baštit. Děkuji.

Žižlík

Žižlík

od Pozor Kočka 

Jsem zrzek zrzavej a teta mi říká, že jsem nejúžasnější na světě. A to taky jsem. Potřebuju hodně baštit, abych vyrostl, proto prosím Ježíška o dobré konzervy. Děkuji.